Ontzettend leuke D pony wegens overgang paard
Prijs: notk | Geplaatst: vr, 2020-10-30 22:00Informatie over de verkoper
- Geplaatst door diesel83
- Lid sinds 23-11-2006
- Andere advertenties van diesel83
- Informatie over veilig handelen
Advertentie details
- 1502 keer bekeken
- Object bevindt zich in Naaldwijk
- Advertentie melden
Geslacht: | |
Leeftijd: | |
Stokmaat: | |
Kleur: | |
Ras / stamboek: | |
Stamboekpapier: |
Een liefdevol huisje gezocht voor onze prinsessenpony. Onze meiden hebben deze meest moeilijke beslissing moeten maken omdat ze te groot worden. Het gaat ons echt aan het hart en we willen heel graag in contact blijven met degene die haar overneemt. Het liefst zien we dat ze redelijk in de buurt blijft (wij staan in het westland) zodat onze meiden af en toe nog eens langs kunnen komen. Skylar gaat absoluut niet naar maneges of handelaren.
Skylar is een 7 jarige merrie. Een D pony van ongeveer 1.47m. Ze is een Connemara x Welsh. Wij hebben Sky al sinds ze 2.5 jaar is. Ze is super eerlijk maar wel te pittig voor beginners. Ze heeft een voorwaartse drang en wat sensibel karakter. Ze is absoluut niet gemeen maar reageert wel nerveus als er een onzekere ruiter op haar zit. Sky heeft baat bij een zekere ruiter met een rustige consequente houding en zacht in de hand. Met zadelen heeft ze een beetje singelnijd.
Skylar is een allround paardje. Dressuur en springen B/L getraind. Ze heeft potentie voor meer maar onze meiden waren meer op recreatief rijden/ buitenrijden gericht en springlessen. Skylar heeft nog geen officiele wedstrijden gedaan. Vreemd terrein is geen probleem. Trailer is ze niet gewend (1x opgestaan toen we haar kochten en dat ging prima. Ik verwacht hier geen problemen mee als ze wat vaker op de trailer gaat. Buitenrijden vind ze ook heel leuk en is 100% verkeersmak (ook groot verkeer). Buiten wil ze wel eens enthousiast worden en dan wat drammen/ dribbelen om harder te willen maar je kan haar hier prima in begrenzen. Ze gaat er niet vandoor en blijft bij je. Ze kan zowel samen met andere paarden als alleen naar buiten.
In de omgang is ze super lief. Soms kan ze wel eens wat nukkig lijken, zeker als ze je niet goed kent, maar ze doet je niets. Zodra je haar halster om doet is het al weer klaar en is ze blij je te zien. Wanneer ze je kent en hoort hinnekt ze je tegemoet. Poetsen en tutten vind ze heerlijk. Alleen onder dr buik houd ze niet zo van, laat dit wel toe.
Sky heeft een kleine afwijking aan haar oog waar ze geen last van heeft mits je het dagelijks schoonmaakt. Ze heeft een verstopte traanbuis waardoor ze altijd een traanoog (nat streepje) soms met wat oogviesjes heeft. De dierenarts heeft dit twee keer geprobeerd door te spoelen zonder resultaat en daardoor denkt zij dat het een aangeboren afwijking is. Haar oog is uitgebreid onderzocht en heeft verder geen schade. Wij maken het elke dag schoon met afgekoelde kamillethee water. Dit werkt super. In de zomer vraagt het wat meer aandacht om schoon te maken i.v.m. vliegen. Ondanks haar oogprobleem gaat ze niet voor weinig weg. Onze vp ligt op 3750,-. Ze is verder een super pony waar je ver mee kan komen.
Voor meer info stuur even een pb.