Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Maureen95, Firelight
Ibbel schreef:Hilli schreef:Mocht het niet direct werken in Endomondo, dan gooi ik er een conversie van gpx naar gpx overheeen met gpsies.com. Dan werkt het wel.
Het is natuurlijk bizar dat je zelf een conversie moet doen om een route naar een veel gebruikte app als endomondo te krijgen. Dat zijn gewoon kinderziektes die er wel eens een keer uitgehaald mogen worden.
Marije_jiplover schreef:Het buitenrijnetwerk van de KNHS is nog niet compleet nee, dat is erg jammer.
Voor wat betreft ruiterenenmennen, ik vind de naam ook erg rot m'n bek uit te krijgen en de GPS bestanden van hen kunnen ook niet automatisch ingelezen worden in Garmin Connect.
Dan heb ik ook een converter via gpgsies nodig.
En dat je idd niks aan elkaar kunt knopen over de openbare weg (dus niets te maken met terreineigenaren) vind ik ook irritant.
En ook mijn ervaring is dat er daar heel veel paden op staan die net ergens anders lopen in werkelijkheid dan op hun kaart, of paden die helemaal geen ruiterpad (meer) zijn.
Al met al gebruik ik het af en toe wel, maar altijd met een hoop gemopper en gedoe en idd niet te doen zonder computer in de buurt.
Hilli schreef:Yvette, tof dat jullie hebben uitgezocht waar de error van Ensomondo vandaan komt. De bal ligt dus bij hen
Psydoxy schreef:Waar jullie de pijl 'Goed' hebben staan, loopt het pad gewoon rechtdoor.