Moderators: Sica, Melissa0304, RianneH, Neonlight, balance
Zelda_Link schreef:Ik schop dit topic even omhoog want ik zoek ook een leuke manege om te lessen. Is er een manege in de omgeving Alkmaar (mag wat breder, ik woon sinds kort in Alkmaar maar ben bereid te reizen voor een paardvriendelijke mangege) waar de paarden ook echt weidegang krijgen en niet alleen maar de hele dag op stal staan? Of is dit een utopie? -O-
Welke Manege heeft een paardvriendelijk beleid? Ik heb nu gelezen op internet over manege de Stenen kamer, Groot, de Hoef, Beukers en Poelenburg. Iemand bekend met 1 of meerdere van deze?
Beukers ziet er nieuw en groot uit, is dat wat?
Uiteraard ga ik binnenkort zelf ook kijken en zo, maar ik wou vast wat ervaringen/tips.
daffie1986 schreef:Zelda_Link schreef:Ik schop dit topic even omhoog want ik zoek ook een leuke manege om te lessen. Is er een manege in de omgeving Alkmaar (mag wat breder, ik woon sinds kort in Alkmaar maar ben bereid te reizen voor een paardvriendelijke mangege) waar de paarden ook echt weidegang krijgen en niet alleen maar de hele dag op stal staan? Of is dit een utopie? -O-
Welke Manege heeft een paardvriendelijk beleid? Ik heb nu gelezen op internet over manege de Stenen kamer, Groot, de Hoef, Beukers en Poelenburg. Iemand bekend met 1 of meerdere van deze?
Beukers ziet er nieuw en groot uit, is dat wat?
Uiteraard ga ik binnenkort zelf ook kijken en zo, maar ik wou vast wat ervaringen/tips.
Voor een diervriendelijk beleid dan zou ik manege groot in Egmond gaan bekijken. Het was altijd een verschrikkelijke rotzooi, maar de paarden komen wel dagelijks gezamelijk in de wei.
Zelda_Link schreef:Niemand met ervaringen in deze omgeving hier?
wilma84 schreef:De Meijerij in Uitgeest. Daar komen de paarden 's zomers 24 uur per dag buiten (hebben ze zelfs een maand 'zomervakantie') en 's winters staan ze van 's ochtends heel vroeg tot einde middag op grote paddocks in vaste groepen. Een deel van de pony's heeft inloopstallen en groepshuisvesting. Dieren worden goed verzorgd. Voor zover ik weet hebben ze wel een wachtlijst.
Zelda_Link schreef:wilma84 schreef:De Meijerij in Uitgeest. Daar komen de paarden 's zomers 24 uur per dag buiten (hebben ze zelfs een maand 'zomervakantie') en 's winters staan ze van 's ochtends heel vroeg tot einde middag op grote paddocks in vaste groepen. Een deel van de pony's heeft inloopstallen en groepshuisvesting. Dieren worden goed verzorgd. Voor zover ik weet hebben ze wel een wachtlijst.
Bedankt, van deze had ik nog niet gehoord! Klinkt heel goed! Ik ga ze zoeken 8-)
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 0 bezoekers