Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Maureen95, Firelight
o0eefje0o schreef:Hoop dat er meer op komt of dat hij handiger word! Kan nu enkel op de kaart de fnrs manege in de buurt zien en hier zitten veel mooie fijne ruiterpaden
Ibbel schreef:het zou ontzettend fijn zijn geweest als SBB en de Landschappen gewoon hun officiele ruiter- en menpaden op een site (maakt me niet uit welke, hoewel ruiterenenmennen een but-site is qua gebruikersvriendelijkheid; en taaltechnisch een eye-sore - ruiteren? echt?) zouden pleuren, zodat je tenminste 100% zeker weet dát het officiele ruiterpaden zijn.
Hier en daar staan er ruiterpaden op de officiele SBB fiets- en wandelkaarten, hier en daar zijn er aparte kaartjes, maar van heel veel gebieden zijn gewoon geen kaarten waar ruiterpaden op staan (en al helemaal niet digitaal te vinden). Heel veel ruiterpaden worden bovendien momenteel geschrapt, kortom, het is iedere keer weer een verrassing waar je nú opeens weer niet mag rijden. En deze site gaat daar op dit moment ook geen soulaas in bieden.
Djilna schreef:Nadeel van ruiterenmennen is dat er ook veel paden opstaan die helemaal geen paden zijn. Daar zijn grondeigenaren helemaal niet blij mee.
Maar jammer dat buitenrijden.nl niet eerst wat beter gevuld is voor hij online is gegaan.
aadburg schreef:Onali schreef:Dan nogmaals, wat voegt deze website precies toe als de gegevens gebruikt worden van een andere goedlopende site.
Voor de gebruikers voegt het niets toe, voor de KNHS des te meer. Let maar op: over een paar jaar mag je geen ruiterpad meer op als je geen lid ben van deze club. Het ledenaantal blijft teruglopen dus dan ga je andere manieren zoeken om mensen te dwingen om lid te worden. Alles voor de €€€€€
Shalimar schreef:Ja die gebruikersvriendelijkheid van ruiteren en mennen is niet optimaal. Paar puntjes:
Het scherm is véél te klein voor je mobiel, vooral dat nog kleinere scherm waar je je route in wil plannen. Je zou gewoon dat routescherm net zo groot moeten zien als het scherm van je telefoon. En dat de lettergrootte dan ook leesbaar is, geen gepriegel met verkeerd aantikken, inclusief de routes zelf.
Hilli schreef:Mocht het niet direct werken in Endomondo, dan gooi ik er een conversie van gpx naar gpx overheeen met gpsies.com. Dan werkt het wel.
Ibbel schreef:Hilli schreef:Mocht het niet direct werken in Endomondo, dan gooi ik er een conversie van gpx naar gpx overheeen met gpsies.com. Dan werkt het wel.
Het is natuurlijk bizar dat je zelf een conversie moet doen om een route naar een veel gebruikte app als endomondo te krijgen. Dat zijn gewoon kinderziektes die er wel eens een keer uitgehaald mogen worden.
Shalimar schreef:Ja die gebruikersvriendelijkheid van ruiteren en mennen is niet optimaal. Paar puntjes:
Het scherm is véél te klein voor je mobiel, vooral dat nog kleinere scherm waar je je route in wil plannen. Je zou gewoon dat routescherm net zo groot moeten zien als het scherm van je telefoon. En dat de lettergrootte dan ook leesbaar is, geen gepriegel met verkeerd aantikken, inclusief de routes zelf.
Je kunt maar beperkt kiezen bij plaatsnamen, zou fijn zijn als je gewoon zelf gewoon gelijk een plaats in kon vullen.
Niet alle ruiterroutes en trailer parkeerplekken kloppen, grootste gedeelte wel overigens.
Verder ben ik wel heel blij met deze site want imo is het de enige site waarop je fatsoenlijk je ritten kunt uitstippelen, en die heel compleet is. Dus ga vooral verder met doorontwikkelen!
Hilli schreef:Daar heb ik dan weer geen problemen mee, Ibbel. Ik pak de route op met Endomondo of met AlpineQuest. Mocht het niet direct werken in Endomondo, dan gooi ik er een conversie van gpx naar gpx overheeen met gpsies.com. Dan werkt het wel.
Ik mis de mogelijkheid om buiten de afgebeelde paden om routes aan elkaar te linken. In het gebied waar ik het vaakst rij, zijn er 3-4 stukken met ruiterpaden. Ik wéét hoe ik bijvoorbeeld van gebied 1 naar gebied 2 moet komen, maar dit is niet via ruiterpaden. Ik kan dan de route niet via openbare wegen laten lopen, terwijl dat wel heel handig kan zijn.
Ibbel schreef:Hilli schreef:Mocht het niet direct werken in Endomondo, dan gooi ik er een conversie van gpx naar gpx overheeen met gpsies.com. Dan werkt het wel.
Het is natuurlijk bizar dat je zelf een conversie moet doen om een route naar een veel gebruikte app als endomondo te krijgen. Dat zijn gewoon kinderziektes die er wel eens een keer uitgehaald mogen worden.
Yvette01 schreef:Ibbel schreef:
Het is natuurlijk bizar dat je zelf een conversie moet doen om een route naar een veel gebruikte app als endomondo te krijgen. Dat zijn gewoon kinderziektes die er wel eens een keer uitgehaald mogen worden.
Gebruikers op dit forum: Ecudes, GoogleAdsense, meniekske, SemrushBot, SentiBot, Vagabondo en 43 bezoekers